خدمات VoIP

مرکز تلفن IP PBX - VoIP

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هنگامی که شبکه های کامپیوتری جای خود را میان شرکتهای بزرگ و گسترده باز نمود و از این طریق، مشکل ارتباطات اطلاعاتی میان بخشهای مختلف سازمان را مرتفع نمود، دور از انتــظار نــبود که بستــرهای ارتبــاطی مبتــنی بــر (IP(Internet Protocol، مرز شبکه های کامپیوتری را در نوردیده و به سایر ارتباطات درون سازمانی مانند ارتباطات صوتی و تصویری نیز راه یابد. دستگاههای (PBX(Private Branch eXchange در سیستمهای مخابراتی و ارتباطات تلفني درون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند و در نقش یک مرکز هدایت ارتباطات، عملیات تسهیل و سرعت بخشی و سوییچینگ میان بخشهای مختلف را انجام می دهند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تلفن گويا به سيستمی گفته می شود که می تواند تلفن را به صورت خودکار پاسخ داده و به کلیدهای فشار داده شده توسط تماس گيرنده پاسخ مناسب بدهد. گروه ایران وب از بزرگترين توليد کنندگان سيستمهای تلفن گويا در ميهن عزيزمان می باشد. سيستمهای تلفن گويا ایران وب از 3 بخش تشکيل شده اند , بخش اول سخت افزار رايانه است , بخش دوم کارت سخت افزاری ويژه تلفن گويا است و بخش سوم نرم افزار تلفن می باشد که توسط گروه ایران وب تولید شده است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

CRM مخفف عبارت ( Customer Relationship management ) به معناي مدیریت ارتباطات با مشتریان ميباشد. CRM مجموعه ايست از روشهای جمع آوری ، مطالعه ، ثبت ، نگهداری و دستیابی به اطلاعات مشتریان یک سازمان. امروزه CRM تأثير گذارترين سيستم در افزايش رضايتمندی مشتریان است که  سبب حفظ مشتريان فعلی و جذب مشتريان جديد بيشتری می شود. با بهره گیری از CRMنحوه ارتباط مشتریان با شرکت و نیازمندیهای آنان مورد بررسی و تجزیه و تحلیل اصولی قرار می گیرد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

فکس سرور

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 فکس سرور fax server  یا (سرور فکس ) به سیستمی اطلاق می گردد که در محیط شبکه سازمان و یا شرکت شما به صورت Client- Server راه اندازی گردیده و کلیه پرسنل سازمان یا شرکت امکان ارسال و دریافت فکس تحت شبکه ( اینترنت و اینترانت ) را دارند . این سیستم از پروتکلهای  Sip و  T.38 استفاده می کند . که انحصارا" به این تکنولوژی FOIP یا همان FAX OVER IP گفته میشود . فکس سرور کلیه ارتباطات فکس یک شرکت یا سازمان را به صورت سازماندهی شده از طریق سیستم سخت افزار خود انجام می دهد در نتیجه در مصرف کاغذ صرفه جویی قابل توجهی انجام شده و جوهر کاملا حذف انجام می شود . استفاده از این راهکار کلیه مکاتبات تحت فکس را به صورت مرکزی مدیریت و سازماندهی می کند همجنین شرکت های دارای پراکندگی شعبه می توانند با استفاده از هر نوع بستر شبکه ( اینترنت – اینترانت ) فکس های خود را به صورت داخلی بدون استفاده از خط تلفن و هزینه ارسال نمایند .