سامانه ارسال پیامک

Previous Next

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
  افزایش روز افزون شبکه های مخابراتی و استفاده بسیار زیاد مردم از شبکه های موبایل، این بخش را به یکی از موضوعات جذاب تبدیل کرده که در این میان سرویس های پیام رسانی از جذابیت خاصی برخوردار هستند.

سرویس های ارزش افزوده پیام رسانی در کشور ما با استقبال بسیار بالایی روبرو شده اند اما با این حال بسیاری از این خدمات از کیفیت مناسب برخوردار نیستند.

در این میان، از قابلیت های سامانه ارسال پیام کوتاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. سادگی کاربرد و قابلیت دسترسی
  2. محتوای ایرانی اسلامی
  3. سادگی توسعه و گسترش سریع
سامانه ارسال پیام کوتاه با رسالت ارائه خدمات ارزش افروده مبتنی بر تکنولوژی های پیام رسانی با رویکرد محتوای اسلامی و فرهنگ ایرانی بوجود آمده است.
 
ویژگی های سامانه
  این سیستم قابلیت ثبت کلیه پیام ها با ذکر زمان مربوطه (تهیه log) را دارد. این قابلیت علاوه بر بالا بردن امنیت انتقال داده ها، امکان ارائه لیست پیام ها، صورتحساب ها و غیره را فراهم می کند.
با استفاده از سامانه ارسال پیامک دیگر نیازی به نوشتن متون فارسی با استفاده از حروف لاتین نیست و امکان ارسال و دریافت پیام های فارسی فراهم می گردد.
سامانه ارسال پیامک امکان تلفیق با سایر سیستم های پیام دهی مانند SMSC را به منظور ارائه سرویس های متنوع و جدید، فراهم می سازد.
سامانه ارسال پیامک طوری طراحی شده است که کلیه مشخصات یک سیستم کارا و ایمن یعنی کیفیت، امنیت، ظرفیت بالا، مقیاس پذیری (Scalability)، انعطاف پذیری و قابلیت دسترسی (Availability) بالا را دارا باشد.
اسامانه ارسال پیامک به شیوه های گوناگون، شبکه ای با امنیت بسیار بالا را برای انتقال داده ها فراهم می کند و مشتمل بر امکانات و قابلیت های امنیتی مختلف مانند رمزگذاری پیام ها، فیلتر کردن پیام ها، توانایی محدود کردن دسترسی کاربران و تعریف سطوح مختلف دسترسی به اطلاعات برای افراد مختلف است.

سامانه ارسال پیام کوتاه - پیامک

ورود به سامانه ارسال پیام کوتاه - پیامک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که روزانه اس ام اس های تبلیغاتی مختلفی را دریافت کرده باشید ، شما هم می توانید از جمله کسانی باشید که این اس ام اس ها را ارسال می کنند . گروه ایران وب به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی و نیز پنل ارسال اس ام اس با فراهم سازی بستری آسان این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده است . شما می توانید از طریق پنل های گروه ایران وب با هر سطح دانش و معلوملتی اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید و تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده نمایید. سامانه اس ام اس و سامانه پیامک بستری ساده و آسان را برای ارسال پیامک در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم کرده است .