سامانه ارسال پیامک

ورود به سامانه ارسال پیام کوتاه - پیامک

ورود به سامانه ارسال پیام کوتاه - پیامک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که روزانه اس ام اس های تبلیغاتی مختلفی را دریافت کرده باشید ، شما هم می توانید از جمله کسانی باشید که این اس ام اس ها را ارسال می کنند . گروه ایران وب به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی و نیز پنل ارسال اس ام اس با فراهم سازی بستری آسان این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده است . شما می توانید از طریق پنل های گروه ایران وب با هر سطح دانش و معلوملتی اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید و تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده نمایید. سامانه اس ام اس و سامانه پیامک بستری ساده و آسان را برای ارسال پیامک در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم کرده است .

مجوز فعالیت و ثبت نرم‌افزار

اعتبار نرم‌افزار ارسال و دریافت پیامکی و سامانه‌ای که از آن استفاده می‌شود ازجمله مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب برای مشتریان است. شرکت دانش بنیان فراداده با طرح‌ریزی بنیادی و کد نویسی تخصصی نرم‌افزار ارسال و دریافت پیامکی با ثبت برند گروه ایران وب به‌عنوان مجری سامانه پیامکی نام خود را ثبت کرده و از وزارت ارشاد و مرکز توسعه فن‌آوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال مجوز کسب نموده است. هم‌چنین گواهی فنی نرم‌افزار از شورای عالی انفورماتیک و گواهی ثبت انحصاری نرم‌افزار در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساز و کار قانونی و معتبر گروه ایران وب را تضمین می‌کند.

پشتیبانی گروه ایران وب

گروه ایران وب خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود می‌داند. پشتیبانی بی‌نظیر 24 ساعته شرکت در تمامی ایام سال یکسره از طریق تلفن و پشتیبانی آنلاین می‌باشد، گروه پشتیبانی در دو نوبت به‌صورت فیزیکی در شرکت حضورداشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات کاربران و نمایندگان می‌باشند.

به‌روزرسانی

انتشار بیش از 200 به‌روزرسانی از ابتدا تاکنون تداعی‌کننده و نشان‌دهنده التزام گروه ایران وب به پشتیبانی از نرم‌افزار بومی خود بوده و ازآنجاکه تمامی زیرساخت‌های فنی و کد نویسی ها توسط گروه ایران وب صورت پذیرفته این امر به‌خوبی در حال پیگیری و انجام است. افزوده شدن بیش از 50 ماژول اختصاصی از دیگر نشانه های انسجام و اهمیت به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گروه ایران وب می‌باشد.

ایده‌ها و طرح‌های جدید

در این نرم‌افزار از ایده‌ها و نوآوری‌هایی استفاده‌شده که کاملاً بی‌نظیر بوده و حتی مشابه خارجی هم ندارد، بسیاری از این ایده‌ها توسط نمایندگان محترم ارائه‌شده و با استقبال توسط شرکت پیاده‌سازی و عملی گشته است به شکلی که هرماه بخش‌های زیادی به این نرم‌افزار اضافه‌ می شودکه بخشی از نیاز سرویس‌دهنده را برطرف می‌نماید.

یکپارچگی

از دیگر برتری‌های گروه ایران وب همبستگی و ارتباط یکپارچه بین سرویس‌های مختلفی است که در اختیار شما قرار می‌گیرد. یک رمز عبور و نام کاربری که در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما می‌توانید علاوه بر ورود به سامانه پیامکی به پنل های فکس، تماس صوتی و مرکز تماس و دیگر سرویس‌های این مجموعه بهره ببرید، نکته حائز اهمیت اعتبار واحد است که با یک‌بار شارژ می‌توانید از امکانات مختلف استفاده نمایید.

حفاظت از اطلاعات

سامانه گروه ایران وب بر روی چهار سرور قدرتمند به‌صورت هم‌زمان در دیتاسنتر سروش در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر 5 ساعت یک‌بار توسط سرور دیگری در کشور آمریکا بکاپ گیری شده و تمامی این اطلاعات روزانه به سرور بکاپ در آلمان منتقل می‌گردد. این فرایند به‌صورت لحظه‌ای به‌صورت کاستر روی دو سرور دیگر در حال تکرار هست تا از اطلاعات کاربران به بهترین نحو نگهداری گردد.

امنیت و تشخیص هویت

سامانه پیامکی مجموعه گروه ایران وب به کمک بهره‌گیری از پروتکل‌های MD5 و همچنین تائید چندمرحله‌ای تمامی رمزهای ورود کاربران را در بانک‌های اطلاعاتی خود به‌صورت کاملاً حرفه‌ای محافظت می‌کند. همچنین تشخیص هویت چندمرحله‌ای و هوشمند از دیگر شاخص‌های بارز این نرم‌افزار هست تا امنیت و هویت سنجی کاربران و استفاده‌کنندگان از این نرم‌افزار به‌درستی محقق گردد

کنترل و مانیتورینگ

سامانه ارسال و دریافت پیام‌کوتاه شرکت گروه ایران وب مجهز به سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ دقیق هست، این سیستم به ما کمک می‌کند که هرگونه تخلف را قبل از وقوع شناسایی نموده و به صورت سیستمی از وقوع تخلف جلوگیری نماییم. سیستم فیلترینگ به فهرستی از کلمات نامتعارف حساس بوده و کاربر به‌محض پیامک نمودن کلماتی که در این فهرست موجود است با پیغام خطا و فیلتر شدن مواجه شده و ارسال این پیامک متوقف می‌شود. همچنین سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ به پشتیبان سامانه این امکان را می‌دهد که به‌سادگی کل پیامک‌های ارسالی را کنترل و در صورت مشاهده تخلف با کاربر متخلف برخورد گردد. علاوه بر کنترل عمومی سیستمی یک بخش کنترل نیز در اختیار هر نماینده قرار می‌گیرد تا پیامک‌های ارسالی کاربران زیرمجموعه خود را مانیتور نمایند. نکته قابل‌توجه این است که پس از اضافه شدن این بخش تخلفات پیامکی تا 80 درصد وضعیت قبل کاهش یافته است.

کارآفرینی و اشتغال‌زایی

گروه ایران وب اکنون دارای ثبت رکورد 5000 نماینده فعال بوده و این از شاخصه‌های اعتبار و سیاست ریبرند این مجموعه پویا هست که با واگذاری زیرساخت‌های خود و در اختیار قرار دادن این فرصت شغلی فوق‌العاده موجب اشتغال‌زایی و کسب درآمد شده است. تعداد زیادی از نمایندگان به‌صورت رسمی و قانونی به‌صورت ثبت حقوقی فعالیت کرده و در بازار به رقابت می‌پردازند وعده‌ای دیگر در کنار شغل ثابت خود با راه‌اندازی این کسب‌وکار موجب رونق بخشیدن به زندگی خود شده‌اند. گروه ایران وب درهرحال حامی و پشتیبان نمایندگان و کاربران خود در هر رده می‌باشد.

دارای رتبه شماره چهار انفورماتیک

سامانه ارسال و دریافت گروه ایران وب به مدد پروتکل‌های اختصاصی و کد نویسی حرفه‌ای با تکیه‌بر ساز کار و نیروی متخصص بومی شاخص عملکرد قابل قبولی از خود ارائه داده و سیستم نظارتی و کیفیت‌سنجی شورای عالی انفورماتیک گروه ایران وب را حائز اخذ رتبه چهار دانسته که کسب این جایگاه ازجمله بزرگ‌ترین افتخارات گروه ایران وب محسوب می‌شود.

 

ورود به سامانه ارسال پیام کوتاه - پیامک