شبکه و پشتیبانی

Previous Next

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

گروه ایران وب جهت پوشش نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جامع در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات ICT و معماری اصولی زیرسازهای ارتباطی شبکه های مبتنی بر LAN, MAN, WAN توسط جمعی از متخصصین با سابقه این حرفه بنیان نهاده شد.

این شرکت با اتکا به تجارب گسترده متخصصین و سرمایه گذاری خود در زمینه های مهندسی و بازرگانی ماموریت خود را تحقیق و دستیابی به آخرین دستاوردهای روز دنیا در رابطه با تکنولوژی های شبکه های ارتباطی قرار داده است.

گروه ایران وب علاوه بر تجربه، تخصص و دارا بودن مدارک حرفه ای بین المللی در زمینه شبکه و ارتباطات دیتا توانمندی خود را جهت تامین و اجرای پروژه های بزرگ به اثبات رسانده است و با سرمایه گذاری کلان خود در این زمینه سهم وسیعی از این بخش را به خود اختصاص داده است.

این شرکت با اجرای پروژه های متعدد در ابعاد گوناگون، تخصص و تجربه منحصر به فردی را در زمینه تکنولوژی شبکه های پیشرفته و مباحث اطلاع رسانی کسب کرده است، که این تجربه و تخصص را به صورت کاملا علمی/ کاربردی در اختیار شرکت ها، سازمان ها و نهادهای گوناگون قرارداد است.

رابطه ما با مشتریان رابطه ای دوسویه و مبتنی بر منافع مشترک بوده و حفظ رابطه بلند مدت با مشتریان، این شرکت را مشاوری قابل اعتماد، سرمایه گذاری توانا و بازویی در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات می دانند.

فعالیت های تجاری این شرکت بر روی طیف وسیع و متنوع از تجهیزات فعال و غیرفعال شبکه با مارک های معتبر جهانی می باشد که این مجموعه را قادر ساخته در ارائه جدیدترین راه حل های تکنیکی و تکنولوژی قابل اجرا و متناسب با درخواست مشتری، توام با در نظر گرفتن جنبه های اصولی و اقتصادی پروژه، از توانایی و قدرت انعطاف بالایی در تامین تجهیزات، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی برخوردار باشد.

گروه ایران وب درخصوص انواع تجهیزات فعال، غیرفعال و ابزارهای تخصصی قادر به ارائه مشاوره، طراحی و پیاده سازی، تست و راه اندازی و نگهداری پروژه هایی با زیر ساخت های استاندارد با گارانتی های طولانی مدت می باشد.

این شرکت افتخار دارد با بخش های مختلف خود و بهره گیری از استانداردهای ارائه شده جهانی، متخصصین آموزش دیده و با در اختیار گذاشتن سرمایه های تجاری، علمی و تجربی خود از کاملترین راه حل کارشناسی و بازرگانی تا اجرای بسترهای سالم ارتباطی، کلیه نیازهای همکاران و مشتریان گرامی در زمینه شبکه های ارتباطی و رایانه ای را تامین نماید.
    خدمات و بخش های قابل ارائه در مجموعه گروه ایران وب عبارتند از:
   

    مشاوره و مهندسی فنی
    بازرگانی فروش و تامین پروژه
    طراحی و معماری شبکه های پیشرفته
    اجرا و پیاده سازی ساختارهای ارتباطی
    پشتیبانی و نگهداری

 

خدمات شبکه و پشتیبانی ایران وب

ورود به واحد پشتیبانی ایران وب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

خدمات پشتیبانی یکی از واحد های حیاتی در شرکت های خدماتی به حساب می آید. لذا گروه ایران وب با احتمام به این موضوع تلاش نموده بهترین بسترهای لازم را جهت ارائه خدمات به مشتریان لحاظ نماید. مرکز پشتیبانی مشتریان به صورت آنلاین به منظور ثبت مشکلات و پیغامهای مشتریان طراحی شده است و چنانچه پاسخگویی مناسب و سریع صورت گیرد حجم زیادی از ارتباطات حضوری و تلفنی را کاهش میدهد ، همچنین امکان پیگیری روند پاسخگویی و در صورت نیاز یک گفتگوی کامل را برای طرفین ایجاد می کند. علاوه بر ثبت سوالات و پاسخ ها چنانچه نیاز به ارسال فایل وجود داشته باشد به راحتی میتوان هر نوع فایلی را ضمیمه پاسخ و یا سوال کرد.
با استفاده از زیر سیستم مرکز پشتیبانی ، ارائه خدمات پس از فروش و پیگیری و بررسی مشکلات مطرح شده توسط مشتریان به راحتی انجام خواهد شد. داشتن یک سیستم پشتیبانی آنلاین باعث می شود که مشتریان به راحتی با ما از طریق این سیستم در تعامل باشند، همچنین با بررسی روند و سرعت پاسخگویی و گزارشات مدیریتی متنوع میتوانید روز به روز شیوه و کیفیت پاسخگویی را بهتر نمود.