شبکه و پشتیبانی

ورود به واحد پشتیبانی ایران وب

بخش پشتیبانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خدمات پشتیبانی یکی از واحد های حیاتی در شرکت های خدماتی به حساب می آید. لذا گروه ایران وب با احتمام به این موضوع تلاش نموده بهترین بسترهای لازم را جهت ارائه خدمات به مشتریان لحاظ نماید. مرکز پشتیبانی مشتریان به صورت آنلاین به منظور ثبت مشکلات و پیغامهای مشتریان طراحی شده است و چنانچه پاسخگویی مناسب و سریع صورت گیرد حجم زیادی از ارتباطات حضوری و تلفنی را کاهش میدهد ، همچنین امکان پیگیری روند پاسخگویی و در صورت نیاز یک گفتگوی کامل را برای طرفین ایجاد می کند. علاوه بر ثبت سوالات و پاسخ ها چنانچه نیاز به ارسال فایل وجود داشته باشد به راحتی میتوان هر نوع فایلی را ضمیمه پاسخ و یا سوال کرد.
با استفاده از زیر سیستم مرکز پشتیبانی ، ارائه خدمات پس از فروش و پیگیری و بررسی مشکلات مطرح شده توسط مشتریان به راحتی انجام خواهد شد. داشتن یک سیستم پشتیبانی آنلاین باعث می شود که مشتریان به راحتی با ما از طریق این سیستم در تعامل باشند، همچنین با بررسی روند و سرعت پاسخگویی و گزارشات مدیریتی متنوع میتوانید روز به روز شیوه و کیفیت پاسخگویی را بهتر نمود.

پس از عضویت مشتریان در مرکز پشتیبانی و تایید شدن عضویت آنها، مشتری به راحتی درخواستهای خود را به صورت یک تیکت ثبت می کند، واحد پشتیبانی ایران وب به درخواست ها مشتریان جواب میدهند. واحد پشتیبانی ایران وب مفتخر است به صورت 24 ساعته ، درهفت روز هفته ، حتی روزهای تعطیل خدمت مشتریان محترم خود بوده و آماده جوابگوی به مشکلات شما می باشد.

 

ورود به واحد پشتیبانی ایران وب

بخش پشتیبانی