طراحی سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 زمانی که مخاطبین در مورد وب سایت یک شرکت فکر میکنند . حس رسمی بودن سازمان و ارگان مورد نظر به ایشان دست خواهد داد. حتما شما هم  تمایل دارند تا با این طرز فکر خود را در بین مشتریانشان پدیدار شوید. لذا بارها دیده ایم که  بسیاری از افراد حتی اگر از مشتریان چند ساله شرکت شما هم باشد باز هم دوست دارند تا ببینند که آیا شرکت شما دارای وب سایت حرفه ای است یا خیر؟ بسیاری از مشتریان ما بر  این اعتقادند که  یک وب سایت معمولی هم جواب کار مشتریانشان را نمیدهند و انتظار طراحی یک وب سایت حرفه ای را از ما دارند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با گسترش روز افزونه استفاده از اینترنت به عنوان بستری پرسرعت جهت تبادل داده ها استفاده از این بستر جهت دریافت آنی خبر ها دارای اهمیت ویژه ای گشته است این موضوع تا بدان جا پیش رفته است که عملا روزنامه های کاغذی جای خود را به وب سای های  خبری داده اند . اما وب سایت های خبری میباید دارای استاندارد های مشخصی برای خبرگذاری باشند تا علاوه بر رعایت اصالت خبر ایتانداردهای خبری نیز رعایت گردد.

طراحی وب سایت سازمانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

پرتال مجموعه‌ای به مجموعه های  صفحات وب گفته میشود که به صورت جامع و متمرکز  سامان دهی اطلاعات، دستیابی به اطلاعـات و فعل و انفعـال با آن را در وب سـاده می سازد. این صفحات اطلاعات را از قسمت های مختلف جمع آوری نموده و هر بار که صفحـه‌ای از پرتـال در وب نمایش داده شـود، به صورت خودکار گـردآوری و قالب‌بندی می‌شود تا با آخرین محتوا و قالب‌بندی که برای آن صفحه انتخاب شده است، هماهنگ گردد.پرتال های سازمانی به صورت کلی با دو هدف، شامل مدیریت متمركز اطلاعات تجـاری در سازمانهـا و ارائه خدمـات اطلاعـاتی روزآمد طـراحی کیشوند.این پرتال ها علاوه بر اطلاع‎رسانی، زمینه‎های تعامل میان مدیران و كارمندان و مشتریان یا كاربران را ایجاد می‎نمایند.

طراحی وب سایت هتل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

سفر و آماده نمودن نمودن وسایل سفر و هموار کردن کارها تنها  به ایام تعطیلات و مناسبتها معطوف نمیشود. افراد بیشماری هستند که حتی قبل از سفر به دنبال مکانی برای اقامت میباشند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری به انجام رسانند.لذا  شما نیز میتوانید اولین نفری باشید که با یک وب سایت خوب و دوست داشتی  به آنها در این زمینه یاری رسانید .اجازه دهید وب سایت شما اولین انتخاب افرادی باشد که به دنبال مکانی برای اقامت هستند . امکاناتی را فرآهم آورید که حتی وب سایت شما را به دیگران توصیه کنند .