لیست اخبار و رویدادها

Black Ops 4 بخش داستانی نخواهد داشت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

گزارشی تازه و البته غیر رسمی درباره‌ی جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» منتشر شده است؛ گزارشی که از نداشتن بخش داستانی و تک نفره در «ندای وظیفه: عملیات سری ۴» (Call of Duty: Black Ops 4) خبر می‌دهد. اگر این اتفاق صحت داشته باشد، که به نظر می‌رسد دارد، Black Ops 4 اولین بازی در تمام مجموعه‌ی ندای وظیفه خواهد بود که بدون بخش داستانی عرضه می‌شود.

شرکت بازی‌سازی اکتیویژن درباره‌ی این شایعه نظری نداده و فقط گفته است که منتظر رونمایی کامل بازی در ماه آینده باشید. بازی دقیقا یک ماه دیگر در روز ۱۷ می رونمایی می‌شود.

منابعی که این اطلاعات را منتشر کرده‌اند، می‌گویند که مراحل توسعه‌ی Black Ops 4 به خوبی پیش نرفته است و آن‌ها نتوانسته ساخت بخش تک نفره‌ی بازی را به پایان برسانند. استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) هم تصمیم گرفته است تا ساخت بخش تک نفره را کاملا کنار بگذارد روی بخش چند نفره و حالت زامبی بازی تمرکز کند. ظاهرا اکتیویژن می‌خواهد بخش چند نفره‌ی همکاری را به جای بخش تک نفره به بازی‌کننده‌ها قالب کند.

مجموعه بازی‌های Call of Duty که کار خود را از سال ۲۰۰۳ شروع کرده‌اند، به خاطر بخش داستانی و سینمایی‌شان اسم و رسمی در صنعت بازی پیدا کردند؛ بخش‌هایی که در نسل قبلی بازی‌های ویدیویی و با عرضه‌ی بازی‌هایی مثل Modern Warfare و Black Ops، روندی جدید از سینمایی شدن بازی‌ها را معرفی کردند.

عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops 4 برای روز ۱۸ اکتبر سال جاری برنامه ریزی شده است.