لیست اخبار و رویدادها

آیفون SE 2 جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا ندارد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شایعات درباره گوشی آیفون SE 2 بسیار زیاد است و انتظار می‌رود که این تلفن همراه هوشمند مدتی دیگر معرفی و راهی بازار شود. شایعات جدید به این موضوع اشاره می‌کنند که این گوشی جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا ندارد و تراشه A10 Fusion‌ روی آن قرار گرفته است.

براساس گزارش‌های منتشر شده گوشی آیفون SE 2 از نظر طراحی مانند آیفون ۱۰ طراحی نشده و تفاوت‌هایی با این گوشی دارد. آیفون SE 2 همچنان از سنسور تشخیص اثر انگشت یا Touch ID بهره می‌برد و صحفه نمایش ۴ اینچی برای آن در نظر گرفته شده است؛ اما گفته شده این تلفن همراه هوشمند همانند گوشی‌های آیفون ۷، آیفون ۸ و آیفون ۱۰ از جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا بهره نمی‌برد.

در ادامه اطلاعات منتشر شده از آيفون SE 2 به این موضوع اشاره شده که این تلفن همراه هوشمند از بدنه‌ای شیشه‌ای بهره می‌برد که باعث شده از شارژ بی‌سیم پشتیبانی کند.  همچنین گفته شده این گوشی به تراشه A10 Fusion مجهز شده که قبلا روی آیفون ۷ قرار گرفته بود.

هنوز درباره تاریخ عرضه رسمی این گوشی اطلاعاتی منتشر نشده است؛ اما بعید نیست که در مراسم WWDC امسال شاهد معرفی آیفون SE 2 باشیم. این مراسم در تاریخ ۴ ژوئن برگزار خواهد شد. برخی شایعات هم می‌گویند که این گوشی اواخر اردیبهشت ماه معرفی خواهد شد.

برچسب‌ها: , ,