لیست اخبار و رویدادها

شکار اموجی در بازی هوش مصنوعی گوگل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر علاقمند به بازی هوش مصنوعی هستید، گوگل برایتان یک سورپرایز در پیش دارد. شما می‌توانید با ورود به این سایت در بازی آنلاین هوش مصنوعی گوگل شرکت کنید و برای دقایقی سرگرم شوید.

داستان بازی از این قرار است که یک اموجی به شما نشان داده می‌شود. شما باید بتوانید در مدت زمان کم، وسیله‌ای در اطرافتان پیدا کنید که با اموجی نشان داده شده یکسان باشد. پس از آن که وسیله را پیدا کردید باید دوربین گوشی را به سمت آن بگیرید و منتظر تایید هوش مصنوعی گوگل باشید. درصورت درست بودن به وقت شما اضافه می‌شود تا بتوانید ادامه بازی را با اموجی دیگر امتحان کنید. مسلما اگر در این بازی دیر بجنبید، زمان شما تمام می‌شود و بازی را باید دورباره شروع کنید.

این بازی هوش مصنوعی گوگل شاید کمی ساده به نظر برسد که باید با دوربین گوشی، وسیله‌ای مشابه اموجی پیدا کنید و به مرحله بعد بروید. با این حال در کنار سادگی، متفاوت و مهیج بودن بازی را نمی‌توان انکار کرد. ما در تستی که انجام دادیم، تشخیص بازی از پریز با مشکل همراه بود. هم‌چنین در یک مرحله بازی به ما اموجی تلویزیون را نشان داد و ما نتوانستیم با گرفتن تصویر نمایشگر کامپیوتر آن را گول بزنیم. بازی هوش مصنوعی گوگل احتمالا می‌تواند نظر علاقمندان به دنیای بازی و هوش مصنوعی را به خوبی جلب کند. البته درنظر داشته باشید این سایت بازی گوگل برای ایران تحریم است.

برچسب‌ها: ,