لیست اخبار و رویدادها

آیفون ۶.۵ اینچی بعدی اپل در ابعاد آیفون ۸ Plus عرضه خواهد شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اخیرا شایعاتی منتشر شده که نشان می‌دهند اپل قصد دارد در سال جاری سه مدل جدید از تلفن هوشمند خود را به بازار عرضه کند. طبق پیش‌بینی‌ها یکی از آیفون‌هایی که امسال عرضه خواهد شد مدل ۶.۵ اینچی خواهد بود. بر طبق گزارشی که سایت خبری Mac Otakara منتشر کرده، جزییات بیشتری از اندازه و ابعاد این آیفون ۶.۵ اینچی درز کرده است. این جزییات نشان می‌دهند که این آیفون ظاهری شبیه به آیفون ۸ Plus خواهد داشت.

اگر این شایعه به واقعیت نزدیک باشد، با توجه به اندازه‌ی ۵.۵ اینچی صفحه نمایش آیفون‌های سری پلاس باید انتظار داشته باشیم که نسبت صفحه نمایشگر به بدنه در این مدل تغییر کرده و قاب نازک‌تری را در آن شاهد باشیم. بنا به اخبار منتشر شده، آیفون ۶.۵ اینچی بعدی دارای یک نمایشگر بدون لبه در طرفین خواهد بود. آیفونی که هم از نظر ابعاد بدنه و هم اندازه‌ی نمایشگر از آیفون X بزرگتر خواهد بود.

سایت خبری Mac Otakara عکس‌هایی از ماکت منسوب به این آیفون ۶.۵ اینچی منتشر کرده تا کاربران بتوانند مقایسه‌ی بهتری از این محصول اپل با آیفون‌های دیگر داشته باشند. بر اساس این عکس‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد آیفون ۶.۵ اینچی می‌تواند کمی بزرگتر از آیفون ۸ plus باشد. اما اگر پیش از این کاربر آیفون ۸ Plus یا یکی دیگر از مدل‌های سری پلاس آیفون بوده‌اید، قاعدتا مشکلی با آیفون جدید نخواهید داشت.

گزارش‌های قبلی ادعا کرده بودند که اپل همچنان به ساخت آیفون ۵.۸ اینچی خود ادامه خواهد داد و در کنار آن یک آیفون ۶.۱ اینچی جدید را به بازار عرضه خواهد کرد. بر طبق این گزارش‌ها، آیفون ۶.۱ اینچی به دلیل استفاده از یک صفحه نمایش ساخته شده با فناوری LCD به جای صفحه نمایش OLED، در گروه آیفون‌های ارزان قیمت بازار قرار می‌گرفت.

برچسب‌ها: , ,