لیست اخبار و رویدادها

قابلیت خرید بلیت سینما به اینستاگرام اضافه شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از قابلیت‌های جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده، خرید بلیت فیلم سینما توسط پرداخت درون برنامه‌ای است. کاربران اینستاگرام می‌توانند در صفحه‌ی یکی از شرکت‌های فروشنده بلیت فیلم بi نام Fandango اقدام به خرید بلیت سینما کنند.

بعد از گمانه‌زنی‌ها، اینستاگرام بالاخره قابلیت خرید بلیت فیلم را از طریق یکی صفحه‌ی Fandango برای کاربرانش فراهم کرد. کاربران می‌توانند با ورود به این صفحه رسمی و مورد تایید اینستا، سه گزینه Call، Shop و Buy Tickets را می‌بینند. در ادامه می‌توانید تصویری ببینید که از این صفحه اینستا گرفتیم.

کاربران با انتخاب گزینه Buy Tickets می‌توانند بدون این که از اپلیکیشن اینستا خارج شوند، سایت Fandango را به صورت صفحه وب موبایلی ببینند و بلیت فیلم مورد علاقه‌ی خودشان را بخرند. با آمدن قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای به اینستا، تهیه‌ی بلیت و رزرو برای بسیاری از افراد آسان‌تر می‌شود. تصور کنید در اینستا مشغول دیدن پست‌های اکسپلورر هستید که عکس غذای وسوسه‌برانگیزی را می‌بینید. با رفتن به صفحه‌ی حساب کاربری، گزینه خرید را می‌بینید. ترغیب می‌شوید با چند کلیک ساده و پرداخت هزینه، یک شب خاطره‌انگیز را درکنار دوستانتان رقم بزنید.

هنوز تا فراگیر شدن این قابلیت کمی فاصله داریم. به نظر شما این قابلیت اینستاگرام چقد برایتان کاربردی و هیجان‌انگیز خواهد بود؟

برچسب‌ها: