لیست اخبار و رویدادها

سایپا پیش فروش سیتروئن C3 را از چهارشنبه آغاز می‌کند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

گروه خودروسازی سایپا درنظر دارد پیش‌فروش سیتروئن C3 را برای اولین بار از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت‌ماه شروع کند. به گزارش ایران‌جیب، گروه خودروسازی سایپا مبلغ ۶۰ میلیون تومان را برای پیش‌پرداخت سیتروئن C3 درنظر گرفته است.

هنوز قیمت نهایی سیتروئن C3 مشخص نیست و همان‌ظور که انتظار داشتیم، قیمت این خودرو موقع ارسال دعوتنامه به مشتریان مشخص می‌شود. موعد تحویل این محصول جدید از شهریورماه ۹۷ به ترتیب اولویت خواهد بود. به نظر می‌رسد سایپا درحال حاضر رنگ سفید قرمز را برای پیش‌فروش اولیه C3 درنظر گرفته است. ۱۱ اردیبهشت ماه برایتان خبری نوشتیم از این که فروش سیتروئن C3 به زودی در ایران آغاز می‌شود. حالا بر اساس اطلاعات به دست آمده، سایپا طی انتشار بخشنامه‌ای درنظر دارد پیش‌فروش سیتروئن C3 را از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ماه کلید بزند.

سایپا مدل ۱.۶ لیتری توربو را برای عرضه سیتروئن C3 به بازار درنظر گرفته است. این پیشرانه ۴ سیلندر می‌تواند حداکثر توان ۱۶۳ اسب‌بخار در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۲۴۳ نیوتون‌متر را در بازه ۱۴۰۰ تا ۴۰۰۰ دور بر دقیقه تولید کند. سیتروئن C3 به یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک EAT6 و سیستم فرمان برقی EPS مجهز شده. این هاچ‌بک فرانسوی در کارنامه‌ی خود مصرف سوخت صدی ۶.۷ لیتر را ثبت کرده است. از تجهیزات و امکانات سیتروئن C3 می‌توان به مواردی هم‌چون قابلیت نمایش صفحه تلفن همراه در نمایشگر لمسی خودرو، چراغ مه شکن جلو و عقب، روکش چرمی فرمان، چراغ‌های خودکار جلو، قابلیت تنظیم ارتفاع چراغ‌های جلو از داخل خودرو، چراغ خوش آمدگویی، آینه‌های جانبی تاشونده برقی، گرمکن شیشه عقب، سیستم کنترل فشار باد تایر (TPMS) و چراغ هشدار در صورت ترمز شدید اشاره کرد.

C3 محصول شرکت سیتروئن فرانسه است که در کلاس خودروهای سوپرمینی و هاچ‌بک شهری طبقه بندی می‌شود. این خودرو اولین بار در سال ۲۰۰۲ معرفی شد و تا امروز ۳ نسل از آن‌ روانه بازار جهانی شده است. نسل جدید سیتروئن C3 از سال ۲۰۱۶ در بازار جهانی حاضر شده و گروه خودروسازی سایپا قصد دارد این ماشین را به زودی به سبد محصولات خود اضافه کند. قیمت سیتروئن C3 در بازار جهانی از پایه ۲۲،۹۹۰ دلار شروع و به ۲۳،۴۹۰ دلار می‌رسد. با احتساب دلار ۴۲۰۰ تومانی، قیمت این ماشین روی کاغذ بین ۹۶ تا ۹۹ میلیون تومان درمی‌آید. پیش‌بینی‌ها از قیمت نهایی C3 توسط گروه خودروسازی سایپا بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیون تومان است. با این حال باید ببینیم سایپا در دعوت‌نامه ارسالی برای مشتریان خود چه مبلغی را درنظر می‌گیرد.

منبع: ایران‌جیب

برچسب‌ها: ,