لیست اخبار و رویدادها

اینستاگرام استیکر جدید خود را با نام ایموجی اسلایدر معرفی کرد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

شبکه اجتماعی اینستاگرام در هفته‌ی گذشته از استیکر جدیدی به نام ایموجی اسلایدر رونمایی کرد. کاربران اینستاگرام می‌توانند با این استیکر جدید از دوستان خود سوال پرسیده و آن‌ها به سوال پرسیده شده رای دهند. کاربر برای ثبت یک ایموجی اسلایدر قبل از هرچیز نیاز به یک عکس یا ویدیو برای ارسال در بخش استوری دارد. پس از انتخاب این عکس یا ویدیو، اسلایدر را از منوی استیکرها انتخاب و سوال مورد نظر روی آن نوشته می‌شود. در آخر با انتخاب ایموجی دلخواه، کار ایموجی اسلایدر جدید اینستاگرام تمام می‌شود.

دوستان یا فالوورهای شما برای پاسخ دادن به سوال‌تان با این استیکر جدید، باید ایموجی انتخابی شما را به سمت چپ یا راست بکشند و با این‌کار پاسخ خود به سوال شما را با نشان دادن میزان علاقه‌شان مشخص کنند. پس از جواب دادن به سوال شما، دوستان‌تان از میانگین جواب‌های داده شده به آن سوال هم مطلع می‌شوند. اینستاگرام گفته استفاده از این استیکر جدید باعث نزدیک‌تر شدن شما و دوستان‌تان خواهد شد.

ایموجی اسلایدر با به روز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام به نسخه‌ی ۴۴ در دسترس کاربران این شبکه اجتماعی قرار می‌گیرد. این استیکر جدید برای هر دو گروه کاربران استفاده کننده از سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS ارائه شده است.

اینستاگرام به عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس و ویدیو، طی حدود ۷ سالی که از عرضه‌اش می‌گذرد توانسته تبدیل به رسانه‌ای تاثیرگذار در بین تمام افراد دنیا شود. اینستاگرام همواره در حال تغییر و اضافه کردن ویژگی‌های جدید و جذاب است. در سال گذشته با اضافه شدن قابلیت پست‌های موقت یا استوری، محبوبیت این شبکه اجتماعی به شکل فزاینده‌ای بالا رفت. اضافه شدن قابلیت پست موقت و در کنار آن افزودن حالت آفلاین را می‌توان مهم‌ترین تغییرات این شبکه‌ی مبتنی بر عکس و ویدیو از زمان عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۰ میلادی دانست. کاربران اینستاگرام حالا دیگر هر روز منتظر تغییرات جدید و جذاب‌تری هستند.