لیست اخبار و رویدادها

پیش بینی سرمربی پرسپولیس: آرژانتین قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ می شود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برانکو ایوانکوویچ بعد از ثبت قهرمانی وصعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا فصل خوبی را با سرخ‌ها به پایان رساند تا خودش را برای تعطیلات آماده کند و به استقبال فصل جدید برود. او درباره جام جهانی ۲۰۱۸ پیش‌بینی‌هایی کرده است.

سرمربی پرسپولیس درباره آخرین وضعیت حضورش در این تیم به سایت اسپورت کرواسی گفت: من اخیرا قراردادم را برای دوسال تمدید کردم و حداقل تا دو سال دیگر در پرسپولیس خواهم بود. پرسپولیس باشگاه بزرگی با ۴۰ میلیون هوادار است. اینجا هواداران دیوانه تیم‌شان هستند و کار کردن در چنین جوی برای من افتخار است چون انرژی مضاعفی به شما می‌دهند و خیلی خوشحالم در چنین تیم بزرگی کار می‌کنم.

ایوانکوویچ درباره شرایط تیم ملی کرواسی در جام جهانی ۲۰۱۸ هم صحبت کرد و گفت: «اول باید به فکر صعود از گروه بود. شک نکنید این یکی از بهترین نسل‌های کرواسی است و من فکر می‌کنم که کرواسی بتواند از گروه خود به مرحله بعد صعود کند. درباره مدعیان قهرمانی هم باید بگویم از نظر من برزیل،‌ اسپانیا و آرژانتین مدعیان قهرمانی هستند. اگر من بخواهم از بین این‌ها یک تیم را انتخاب کنم جواب من آرژانتین خواهد بود. آن‌ها تیم خیلی خوب و کاملی هستند.»

او درباره حضور صادق محرمی بازیکن سابق پرسپولیس در دیناموزاگرب کرواسی گفت: صادق محرمی را به خوبی می‌شناسم و مطمئن هستم خیلی به کار دینامو خواهد آمد. او بازیکن بسیار خوبی است و مطمئن باشید ظرف چند سال آینده دینامو با فروش او ۱۰ میلیون یورو به دست خواهد آورد.