لیست اخبار و رویدادها

لانچر مایکروسافت مجهز به قابلیت جستجوی تصویری می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مایکروسافت قصد دارد در آینده‌ی نزدیک قابلیت‌های جذابی را برای لانچر اندرویدی خود به ارمغان بیاورد. در حال حاضر، این قابلیت‌های جدید تنها در نسخه‌ی بتا لانچر مایکروسافت وجود دارد و به همین خاطر اگر از این نسخه استفاده می‌کنید، می‌توانید از این قابلیت‌های جذاب بهره‌مند شوید.

اگر از نسخه بتا لانچر مایکروسافت استفاده نمی‌کنید، در به‌روزرسانی بعدی می‌توانید انتظار ارائه‌ی این قابلیت‌ها را داشته باشید. اول از همه باید به قابلیت جستجوی تصویری اشاره کنیم. با بهره‌گیری از این قابلیت، می‌توان از دوربین گوشی برای شناسایی افراد مشهور، نقاط دیدنی، اشیاء و دیگر موارد استفاده کرد. کاربران لانچر مایکروسافت می‌توانند این قابلیت را از طریق نوار جستجوی موجود در آن اجرا کنند.

در نهایت هم باید به امکانات جدید این لانچر برای والدین اشاره کنیم. والدینی که از این لانچر استفاده می‌کنند، می‌توانند از موقعیت مکانی و فعالیت کودکان خود در گجت اندرویدی، ویندوز و کنسول ایکس‌باکس خبردار شوند. این دو ویژگی جدید از طریق به‌روزرسانی بعدی در دسترس کاربران این لانچر قرار می‌گیرد. بنا به اعلام مایکروسافت، احتمالا این به‌روزرسانی جدید در طی هفته‌ی آینده عرضه می‌شود.

منبع: phonearena