لیست اخبار و رویدادها

مدافع فیکس اسپانیا جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست می‌دهد؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

محمد صلاح تنها بازیکنی نبود که در جریان فینال لیگ قهرمانان مصدوم شد و احتمالا جام جهانی ۲۰۱۸ از دست می‌دهد.دنی کارواخال مدافع کناری رئال مادرید چند دقیقه بعد از صلاح به دلیل مصدومیت زانو زمین مسابقه را ترک کرد. گریه‌های این بازیکن نشانه خوبی از مصدومیت ستاره اسپانیایی رئال نبود.

نشریه AS گزارش داده مدافع کهکشانی‌ها از ناحیه عضله همسترینگ پای راست دچار مصدومیت شده و آزمایش‌های امروز (یکشنبه) میزان جدیت این آسیب‌دیدگی را مشخص خواهد کرد. با این حال AS تخمین زده که کارواخال در حدود یک ماه به دور از میادین خواهد بود و همین ممکن است که رویای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برای کارواخال بر باد دهد.

در حالی که تنها ۱۸ روز تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ باقی مانده، این روزنامه اسپانیایی خبر داد؛ خولن لوپتگی همچنان فرصت لازم برای اصلاح لیست نهایی تیم ملی فوتبال اسپانیا را دارد و اکنون سرخی روبرتو از بارسلونا شانس بالایی برای دعوت شدن به جمع ماتادورها را دارد و می‌تواند با اودریوسولا در سمت راست تیم ملی اسپانیا زوج خوبی را شکل دهند. گزینه‌های دیگر برای جانشینی کارواخال، بارترا و خسوس ناواس هستند.

در نهایت این انتخاب باید از لیست ۳۵ نفره تیم ملی اسپانیا صورت بگیرد که این لیست علنی نشده و باید دید که آیا سرخی روبرتو و چند بازیکن مورد بحث دیگر در آن لیست ابتدایی بوده‌اند یا خیر!

کارواخال برای اولین بار نیست که به چنین بدشانسی دچار می‌شود، او در فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۶-۲۰۱۵ هم در تقابل با اتلتیکومادرید مصدوم شد و شانس حضور در مسابقات یورو ۲۰۱۶ را از دست داد.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم‌های پرتغال، ایران و مراکش هم‌ گروه است.