لیست اخبار و رویدادها

ایران‌خودرو پژو ۲۰۰۸ را ۱۰ میلیون تومان گران کرد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به گزارش سایت ایران‌جیب، ایران‌خودرو در دعوتنامه ارسالی به خریداران پژو ۲۰۰۸ قیمت این ماشین را تغییر داده است. بر اساس اطلاعات به دست آمده، قیمت پژو ۲۰۰۸ از مبلغ ۱۰۴ میلیون تومان به ۱۱۴ میلیون تومان تغییر پیدا کرده و مشتریان برای تسویه حساب و تهیه این خودرو بایستی ۱۰ میلیون تومان بیشتر از قیمت پیش‌بینی‌شده اولیه بپردازند.

پژو ۲۰۰۸ خودرویی بود که از بدو ورود با حاشیه‌های مختلف گره خورد؛ از مشخص نبودن قیمت این ماشین گرفته تا احتمال پس دادن پول اضافی ایران‌خودرو به مشتریان. در ابتدای ورود  ۲۰۰۸ صحبت از قیمت حدودی ۸۰ میلیون تومان به میان آمد اما طولی نکشید که ایران‌خودرو قیمت قطعی پژو ۲۰۰۸ را ۹۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام کرد. موقع پیش‌فروش این ماشین شاهد مشکلات زیادی بودیم. درنهایت ایران‌خودرو تصمیم گرفت قیمت  ۱۰۴ میلیون تومان را برای این محصول جدید درنظر بگیرد. حالا پس از گذشت حاشیه‌های اولین ماشین پسابرجامی، خبر از افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی آن می‌شنویم.

پژو ۲۰۰۸ یک کراس‌اور اسپرت است که از سال ۲۰۱۳ تولید می‌شود. نمونه فیس‌لیفت و به‌روز شده این خودرو در سال ۲۰۱۶ در نمایشگاه خودرو ژنو سال حاضر شد. ایران‌خودرو مدل ۱.۶ لیتری پژو ۲۰۰۸ را برای عرضه به بازار درنظر گرفته که می‌تواند حداکثر توان ۱۶۳ اسب‌بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتون‌متر را تولید کند. به ادعای ایران‌خودرو، ۲۰۰۸ مصرف سوخت جاده‌ای ۴٫۹ لیتر، شهری ۹٫۸ لیتر و ترکیبی ۶٫۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را در کارنامه خود ثبت کرده است.