لیست اخبار و رویدادها

تیم ملی ایران امروز به مسکو می‌رود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تیم ملی ایران امروز(سه‌شنبه) به روسیه سفر خواهد کرد. تیم ملی فوتبال ایران امروز و یک روز پس از پایان اردوی خود در ترکیه، ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی استانبول را به مقصد مسکو ترک می‌کند. پرواز تیم ملی ایران ساعت ۱۹:۳۰ در فرودگاه ونوکووی مسکو به زمین خواهد نشست. بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران امروز دیروز و صبح امروز در کمپ بشیکتاش تمرین خواهند کرد تا با انجام این دو تمرین، اردوی تیم ملی در ترکیه به پایان برسد.

تیم ملی فوتبال ایران در اردوی یک هفته ای در ترکیه با تیم ملی فوتبال این کشور یک بازی تدارکاتی برگزار کرد. قرار بود تیم ایران در این اردو با تیم ملی فوتبال یونان هم دیدار کند اما این دیدار به دلیل مسائل غیرفوتبالی لغو شد. دیدار جایگزین این بازی که قرار بود مقابل تیم ملی کوزوو برگزار شود هم به دلیل مخالف کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بازی مقابل تماشاگران و در حضور خبرنگاران از سوی طرف مقابل لغو شد.

تیم ملی ایران با پایان این اردو برای آغاز جام جهانی با فقط دو بازی تدارکاتی رسمی راهی مسابقات می شود.

تیم ملی فوتبال ایران که روز ۲۵ خرداد ماه در اولین دیدارش در چارچوب رقابت های گروه A جام جهانی روسیه به مصاف تیم ملی فوتبال مراکش می رود، ۱۰ روز زودتر از کارش در این مسابقات راهی مسکو می شود تا در کمپ در نظر گرفته شده در کشور میزبان آماده برگزاری مسابقات شود.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه B مسابقات با اسپانیا و پرتغال هم گروه است پس از مراکش به مصاف اسپانیا و بعد به مصاف پرتغال خواهد رفت.