لیست اخبار و رویدادها

گوشی وان پلاس ۶ آپدیت‌های جدید دریافت می‌کند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت وان پلاس آپدیت‌های جدیدی را برای جدیدترین گوشی پرچمدارش، یعنی وان پلاس ۶ منتشر کرد. این به‌روز رسانی‌ها که برای دوربین، سیستم داخلی و شبکه‌ی موبایل منتشر شده‌اند، کارکرد این موارد را تا حد زیادی بهبود می‌بخشند. وان پلاس از کاربران این گوشی خواسته تا در اولین فرصت این آپدیت‌ها را دانلود و نصب کرده تا بتوانند از گوشی خود به نحو بهتری استفاده کنند. وان پلاس ۶ جدیدترین محصول هوشمند شرکت چینی وان پلاس است که از حدود یک ماه پیش به بازار عرضه شده و توانسته است ظرف همین مدت به فروش بالایی در سراسر جهان دست پیدا کند.

به گفته‌ی وان پلاس، مهم‌ترین آپدیت در این مجموعه‌ی به‌روز رسانی در مورد دوربین جلوی این گوشی هوشمند است که حالت عکاسی از چهره (portrait mode) را به آن اضافه می‌کند. علاوه بر این، اضافه کردن افکت بوکه به عکس‌های دوربین اصلی هم از ویژگی‌های دیگر به‌روز رسانی است. این آپدیت با دادن عمق میدان به تصاویر باعث می‌شود تا عکس‌های دوربین اصلی حالتی زیباتر پیدا کنند. وان پلاس ۶ با بهره بردن از دو حسگر ۱۶ و ۲۰ مگاپیکسلی، ابزاری جالب توجه برای افراد علاقمند به عکاسی موبایلی به شمار می‌رود. انتشار خبر ساخت این حسگرها توسط شرکت سونی، توجه بسیاری از عکاسان موبایلی را به خود جلب کرد. آپدیت دیگر برای نشان‌گر باتری این موبایل است که میزان باتری را به درصد نشان داده و به کاربر کمک می‌کند تا میزان مصرف باتری موبایل خود را مدیریت کند.

این گوشی هوشمند که با نسخه‌ی اختصاصی اندروید ساخت شرکت وان پلاس به نام OxygenOS ارائه شد، در ابتدای عرضه‌اش مشکلاتی نظیر فعالیت همزمان دو سیم کارت را داشت که به گفته‌ی این شرکت چینی این مشکلات در به‌روز رسانی اخیر کاملا رفع شده است. علاوه بر رفع این مشکل، کاربر گوشی با دانلود و نصب این نسخه از به‌روز رسانی می‌تواند به صورت همزمان از طریق هر دو سیم‌کارت به شبکه ۴G دسترسی داشته باشد.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها: