لیست اخبار و رویدادها

بازگشت محمد صلاح به تمرین‌های جام جهانی ۲۰۱۸ ؛ لبخند روی صورت مصر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کاپیتان و فوق ستاره تیم ملی فوتبال مصر بعد از چند هفته پر استرس برای هواداران فوتبال این کشور به تمرین های تیمش اضافه شد. محمد صلاح که پس از مصدومیت در بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید، به طور انفرادی در کشور انگلستان مشغول ریکاوری بود، در فاصله ۵ روز تا اولین بازی مصر در جام جهانی مقابل اروگوئه، به کمپ این تیم در گروژنی اضافه شد. صلاح روز گذشته اعلام کرد برای بازی روز جمعه آماده است اما پزشک تیم ملی مصر، با قاطعیت از حضور او در بازی مقابل اروگوئه صحبت نکرد.

صلاح روز گذشته در مورد آمادگی اش گفته بود: «به شما قول می دهم، هر کاری می کنم تا برای جهانی و تحقق بخشیدن به رویای مردم مصر، آماده باشم. اکنون بسیار بهترم و برای بازی مقابل اروگوئه آماده خواهم بود. در راه عملی کردن رویاهایمان، هرگز دست از تلاش برنمی‌دارم».

پزشک تیم ملی مصر در گفت و گو با روزنامه المنار این کشور در مورد محمد صلاح گفت: «ظاهرا که همه چیز خوب به نظر می رسد؛ محمد آرام است اما همچنان حضورش در بازی با اروگوئه قطعی نیست. طی دو روز آینده تصمیم نهایی را می گیریم. هدف اصلی ما این است که او را سالم نگه داریم و با آمادگی  ۱۰۰ درصد در جام جهانی ۲۰۱۸ به زمین بفرستیم.»

محمد صلاح در دقایق ابتدایی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین تیم های رئال مادرید و لیورپول آسیب دید و تعویض شد. گفته میشد این بازیکن به دلیل مصدومیت کتف ممکن است جام جهانی را از دست بدهد اما بعد از مدتی اعلام شد او احتمالا از بازی دوم مصر در جام جهانی به میدان می رود.

تیم ملی فوتبال مصر در گروه A جام جهانی با تیم های عربستان سعودی، اروگوئه و روسیه هم گروه است.