لیست اخبار و رویدادها

سونی مشغول توسعه‌ی نسخه جدید لانچر خود است

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بعد از اینکه سونی اعلام کرد دیگر ویژگی جدیدی به برنامه هواشناسی اکسپریا افزوده نمی‌شود، خبر عدم پشتیبانی از لانچر اکسپریا هوم دیگر خبر چندان تعجب‌آوری محسوب نمی‌شد. بعد از اعلام این خبر، بسیاری از افراد این احتمال را مطرح کردند که شاید از این به بعد، گوشی‌های سونی از اندروید خالص بهره خواهند برد. با این حال، به نظر می‌رسد که چنین موضوعی حقیقت ندارد و این کمپانی ژاپنی در حال حاضر مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی جایگزین لانچر اکسپریا هوم است.

در حال حاضر، از برنامه‌های سونی برای این لانچر جدید خبر نداریم اما با توجه به کنار گذاشتن کامل لانچر قبلی و توسعه‌ی یک لانچر کاملا جدید، احتمالا شاهد تغییر و تحولات گسترده‌ای خواهیم بود. به‌عنوان مثال می‌توانیم به رابط کاربری کاملا جدیدی اشاره کنیم که احتمالا از فرمان‌های حرکتی موجود در اندروید P بهره می‌برد.

    "این لانچر احتمالا از فرمان‌های حرکتی موجود در اندروید P بهره می‌برد."

به غیر از ویژگی‌های این لانچر، هنوز خبری در مورد زمان عرضه‌ی این لانچر منتشر نشده است. سونی مدتی پیش اعلام کرد نسخه بتای اندروید P روانه‌ی گوشی‌های اکسپریا XZ2 خواهد شد. به همین خاطر اگر سونی از مدت‌ها پیش مشغول توسعه‌ی این لانچر بوده، برای بررسی آن از جانب کاربران، می‌تواند نسخه‌ی بتای این لانچر را به جای نسخه بتای اندروید P برای کاربران گوشی اکسپریا XZ2 ارائه کند تا قبل از عرضه‌ی عمومی این لانچر، ضعف‌های آن شناسایی و برطرف شود.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها: , ,