لیست اخبار و رویدادها

تصویر احتمالی از گلکسی اس ۱۰ لو رفت

تصویر احتمالی از گلکسی اس ۱۰ لو رفت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سال آینده میلادی دهمین نسل از سری گوشی‌های گلکسی اس عرضه می‌شود. طبق گزارش‌ها برای این گوشی می‌توانیم انتظار طراحی نوآورانه‌ای را داشته باشیم و با توجه به فروش نه‌چندان بالای گلکسی اس ۹، گویا سامسونگ تصمیم دارد این گوشی را در ماه ژانویه معرفی کند. روز گذشته، تصویری منتشر شد که گفته می‌شود مربوط به گلکسی اس ۱۰ است. البته این منبع اشاره‌ی مستقیمی به این گوشی نکرده و تنها به ذکر عبارت beyond بسنده کرده است؛ بر اساس منابع مختلف، اسم رمز این گوشی سامسونگ،beyond است.

در این تصویر، شاهد نمایشگر بسیار کم‌حاشیه‌ای هستیم. در قسمت فوقانی هیچ حاشیه یا بریدگی‌ای دیده نمی‌شود. حاشیه‌ی پایینی هم بسیار باریک و تقریبا برابر با حاشیه‌ی دیگر بخش‌های نمایشگر است. در ضمن در جلوی گوشی هیچ سنسور مشهودی وجود ندارد و احتمالا دوربین سلفی این گوشی مانند گوشی Oppo Find X به‌صورت کشویی از بدنه‌ی گوشی بیرون می‌آید. در ضمن باید انتظار بهره‌گیری از حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر هم داشته باشیم. همچنین طبق خبرهای پراکنده، این گوشی از سیستم تشخیص چهره سه‌بعدی مشابه فیس آی‌دی هم بهره می‌برد.

پیش از این گزارش‌هایی مربوط به استفاده‌ی این گوشی از نمایشگر ۶.۲ اینچی قادر به پخش صدا منتشر شده بود. چنین نمایشگری دیگر مشکل مربوط به تعبیه‌ی اسپیکر مکالمه را برطرف می‌کند. علاوه بر این، طبق این تصویر، گویا در سمت چپ این گوشی دکمه‌ی اختصاصی بیکسبی و تنظیم صدا و در سمت راست آن دکمه‌ی پاور تعبیه شده است.

با توجه به اینکه حداقل ۶ ماه تا معرفی گلکسی اس ۱۰ فاصله داریم، این تصویر می‌تواند غیرحقیقی باشد و حتی اگر تصویری از نمونه‌ی اولیه‌ی این گوشی باشد، تا زمان معرفی گلکسی اس ۱۰ احتمالا تغییرات دیگری بر طراحی آن اعمال می‌شود. با این وجود، اگر سامسونگ بتواند تولید انبوه چنین گجت جذابی را عملی کند، احتمالا شاهد فروش بالای این گوشی خواهیم بود.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها: ,