لیست اخبار و رویدادها

سامسونگ مشغول ساخت یک باتری انعطاف‌پذیر برای گوشی تاشو خود است

سامسونگ مشغول ساخت یک باتری انعطاف‌پذیر برای گوشی تاشو خود است

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طبق گزارش‌های منتشر شده، سامسونگ مشغول توسعه‌ی یک باتری انعطاف‌پذیر برای تعبیه در گوشی تاشو این شرکت است. گفته می‌شود سامسونگ راهی برای ساخت باتری‌های انعطاف‌پذیر با ظرفیت بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی یافته است. اگر چنین خبری صحت داشته باشد، پس این یک موفقیت بزرگ برای سامسونگ در راستای ساخت گوشی تاشو محسوب می‌شود.

همچنین بر اساس دیگر گزارش‌های منتشر شده، سامسونگ خط تولید آزمایشی نمایشگرهای اولد انعطاف‌پذیر را راه انداخته است. گوشی تاشو گلکسی اکس که قرار است ساخت آن از سال آینده آغاز شود، از این نمایشگرها بهره می‌برد. از سال ۲۰۱۱ تا حالا، خبرهای زیادی در مورد تلاش‌های سامسونگ برای ساخت گوشی تاشو منتشر شده است ولی هنوز این شرکت چنین گجتی را برای بازار ارائه نداده است.

با وجود تمام این خبرها و شایعات مختلف، هنوز نمی‌توانیم در مورد ظاهر و طراحی گلکسی اکس با قطعیت صحبت کنیم و به همین خاطر این سوژه به موضوع جذابی برای گمانه‌زنی‌های مختلف بدل شده است. در مورد قیمت هم باید بگوییم که بر اساس گزارش منابع کره‌ای مختلف، به نظر می‌رسد باید انتظار قیمت ۱۹۰۰ دلاری را برای این گوشی داشته باشیم. با توجه به اینکه گویا شرکت‌هایی مانند اپل، هواوی، شیائومی و ZTE مشغول توسعه‌ی این فناوری هستند، باید ببینیم آیا سامسونگ با عرضه‌ی گلکسی اکس می‌تواند دربرابر این گجت‌های احتمالی قد علم کند یا نه.

منبع: The Next Web