لیست اخبار و رویدادها

سایت اپل از ایموجی برای معرفی مدیران این شرکت استفاده می‌کند

سایت اپل از ایموجی برای معرفی مدیران این شرکت استفاده می‌کند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دیروز بازدید کنندگان سایت اپل هنگام ورود به صفحه‌ی معرفی تیم مدیریت این شرکت معروف با دیدن شکل جدید این صفحه غافلگیر شدند. طراحان این وب‌سایت تصمیم گرفتند به جای عکس پرسنلی مدیران اپل از ایموجی چهره‌‌ی این افراد برای معرفی آن‌ها استفاده کنند. این ایموجی‌ها که شباهت فوق‌العاده‌ای به چهره‌ی اصلی مدیران اجرایی اپل دارند و بالای نام، مشخصات و سمت این افراد قرار گرفته‌اند به نوعی خبر شرکت اپل برای معرفی ایموجی‌های جدید این شرکت نیز محسوب می‌شوند.

طبق اعلام اپل، همزمان با عرضه‌ی نسخه‌ی جدید سیستم عامل موبایلی این شرکت (iOS) که در شهریورماه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت، گروه جدیدی از ایموجی‌های اختصاصی اپل رونمایی خواهد شد. کاربران دیوایس‌های همراه ساخت این غول تکنولوژی مانند آیفون و آیپد با به‌روز رسانی دستگاه‌های خود به نسخه‌ی جدید iOS این ایموجی‌ها را در اختیار خواهند داشت.

    "وب‌سایت اپل در اقدامی غافلگیر کننده ایموجی مدیران این شرکت را جایگزین عکس این افراد کرد. این اقدام که یک روز پیش از روز جهانی ایموجی صورت گرفته، علاوه بر جشن گرفتن این روز به نوعی رونمایی از ایموجی‌های جدید اپل برای ارائه در نسخه‌ی جدید iOS محسوب می‌شود."

دیروز شرکت اپل در وبلاگ اختصاصی خود بخشی از ایموجی‌هایی که قرار است با نسخه‌ی جدید iOS ارائه شوند را رونمایی کرد. به گفته‌ی نویسنده‌ی این وبلاگ بیش از هفتاد ایموجی به مجموعه ایموجی‌های اپل اضافه خواهد شد. این ایموجی‌ها شامل صورت‌ها و رنگ‌های جدید برای موی افراد می‌شود. همچنین ایموجی‌های مختلفی برای خوراکی‌ها و حیوانات اضافه شده که استفاده از این تصاویر کوچک را در متن‌ها جالب‌تر می‌کند. هر سال روز هفدهم ماه جولای (۲۶ تیرماه) به نام روز جهانی ایموجی شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد به جز خبر اضافه کردن این شکل‌های جدید به iOS، اپل قصد داشته با یک پست وبلاگی و تغییر عکس مدیران اجرایی خود، این روز را جشن بگیرد. جایگزینی ایموجی افراد شناخته‌ شده‌ای از تیم مدیریت اپل مانند تیم کوک، کاترین آدامز و جاناتان آیو استقبال بازدیدکنندگان این وب‌سایت را به دنبال داشته است.

پس از جایگزینی تیم کوک با استیو جابز در جایگاه مدیریت شرکت اپل، بسیاری از کاربران محصولات و علاقمندان برند اپل اعتقاد داشتند که او از تفکری که جابز بر این شرکت حاکم کرده بود فاصله گرفته است. از سوی دیگر افراد دیگری هم از شیوه‌ی جدید او طرفداری کرده و می‌گویند کوک اپل را از فرم خشک و غیر قابل انعطافی که مدیرت قبلی بر شرکت تحمیل کرده بود خارج کرده است. در مجموع و توجه به موفقیت‌های تیم مدیریت جدید می‌توان گفت اپل همچنان راهی را که از ابتدا در مسیر موفقیت آغاز کرده بود ادامه می‌دهد و با هر وسیله‌ای به دنبال جلب رضایت مشتریان فعلی و کسب مشتریان جدید است. شرکت امریکایی اپل با کسب بیش از ۵۲ میلیارد دلار درآمد در سال ۲۰۱۷ نشان داد که همچنان یکی از موفق‌ترین شرکت‌های حال حاضر جهان محسوب شده و در حال حرکت به سوی آینده‌ای روشن‌تر است.

منبع: Business Insider

برچسب‌ها: ,