لیست اخبار و رویدادها

ساعت هوشمند گلکسی واچ در کنار گلکسی نوت ۹ معرفی می‌شود

ساعت هوشمند گلکسی واچ در کنار گلکسی نوت ۹ معرفی می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در ماه‌های اخیر، ساعت هوشمند گلکسی واچ سامسونگ توجهات زیادی را به خود جلب کرده و به همین خاطر خبرهای زیادی پیرامون این گجت منتشر شده است. حالا با توجه به این گزارش جدید، می‌توانیم با اطمینان بیشتری در مورد مشخصات و تاریخ عرضه‌ی آن صحبت کنیم.

در ابتدا، گفته می‌شد نام این ساعت هوشمند Gear S4 است و در گزارش‌ها آمده بود که این ساعت در کنار نوت ۹ در تاریخ ۹ آگوست معرفی می‌شود. اما کمی بعد، گزارش‌های دیگری این ادعا را مطرح کردند که باید در نمایشگاه IFA 2018 انتظار معرفی این ساعت را داشته باشیم. با این حال، طبق گزارشی که روز گذشته منتشر شده است و به‌نظر می‌رسد موثق باشد، باید انتظار معرفی این گجت را در مراسم رونمایی گلکسی نوت ۹ داشته باشیم. علاوه بر این، گفته می‌شود عرضه آن همانند گلکسی نوت ۹، دو هفته پس از معرفی آن‌ها آغاز می‌شود.

در مورد سیستم‌عامل هم مطابق معمول ما انتظار داشتیم که این ساعت هوشمند مبتنی بر «تایزن» (Tizen) باشد، اما چندی پیش گزارش‌هایی منتشر شد که ادعا می‌کردند این ساعت به احتمال زیاد از سیستم‌عامل Wear OS بهره می‌برد. با این حال، به‌نظر می‌رسد در نهایت سامسونگ تصمیم گرفته بار دیگر برای ساعت هوشمند خود از سیستم‌عامل تایزن استفاده کند. در ضمن با توجه به افزایش تمرکز سامسونگ بر ویژگی‌های مربوط به سلامتی و تندرستی، به‌طور حتم این ساعت هوشمند در این زمینه از قابلیت‌های جذابی بهره می‌برد.

در حال حاضر سامسونگ هنوز رسما خبرهای مربوط به تاریخ عرضه ساعت هوشمند گلکسی واچ را تایید نکرده است اما اگر خبر عرضه آن در کنار گلکسی نوت ۹ حقیقت داشته باشد، سامسونگ مطمئنا با این کار می‌خواهد از شهرت پرچم‌دار خود برای معرفی جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت بهره ببرد.

منبع: Phone Arena