لیست اخبار و رویدادها

بازی آسفالت ۹ رسما بر روی پلتفرم اندروید و iOS عرضه شد

بازی آسفالت ۹ رسما بر روی پلتفرم اندروید و iOS عرضه شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چند ماه پیش بود که از عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی جدیدترین شماره‌ی مجموعه بازی‌های «آسفالت» (Asphalt) خبر دادیم. شرکت بازی‌سازی «گیم لافت» (Gameloft) دیروز در حساب کاربری توییتر خود رسما اعلام کرد که می‌خواهند بازی آسفالت ۹ را در روز ۲۶ جولای به صورت نهایی عرضه کنند. هنوز ۲۶ جولای نشده است، ولی بازی آسفالت ۹ عرضه شده و طرفداران این مجموعه بازی‌های مسابقه‌ای را حسابی غافلگیر کرده است.

با این حال، اگر همین حالا به سمت اپ استور اپل یا پلی‌استور گوگل بروید، باز هم باید برای بازی کردن آسفالت ۹ کمی صبر کنید، چون حجم دانلود بازی کم نیست. بازی آسفالت ۹ حجم دانلودی بیش از ۱.۵ گیگابایت دارد.

شرکت بازی‌سازی گیم‌لافت قول یک بازی مسابقه‌ای در حد و اندازه‌ی بازی‌های کنسولی را داده است. وضعیت بازی‌های مسابقه‌ای چندان هم روی کنسول‌ها و کامپیوتر مساعد نیست، چون به غیر از مجموعه‌ی «فورتزا» (Forza) که سال‌هاست سلطه‌ی سبک مسابقه‌ای را به دست گرفته، سایر بازی‌ها حرفی برای گفتن ندارند. در نتیجه شاید گیم‌لافت بتواند با بازی آسفالت ۹ خود تجربه‌ای سرگرم کننده و لذت بخش برای طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای ارایه دهد؛ حتی اگر این تجربه به جای کنسول‌ها و کامپیوتر، روی موبایل باشد.

بازی آسفالت ۹ رایگان است و می‌توانید آن را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود کنید، ولی انتظار نداشته باشید تا بتوانید بدون پرداخت هزینه در بازی پیشرفت سریع و خوبی داشته باشید. بازی پر است از پرداخت‌های درون برنامه‌ای.

بد نیست پیش از دانلود آسفالت ۹ این موضوع را در نظر داشته باشید که برای بازی کردن، باید در همه حال آنلاین باشید.

قرار است در کنار نسخه‌های اندروید و iOS این بازی، در آینده‌ای نزدیک نسخه‌ای هم برای ویندوز ۱۰ عرضه شود، ولی فعلا که اطلاعاتی از نسخه‌ی ویندوزی آسفالت ۹ در دسترس نیست.

می‌توانید از لینک‌های زیر برای دانلود آسفالت ۹ روی گوشی‌های خود استفاده کنید.

 

آسفالت ۹ رسما روی اندروید و iOS عرضه شد
آسفالت ۹ رسما روی اندروید و iOS عرضه شد

 

برچسب‌ها: ,