لیست اخبار و رویدادها

ال‌جی در زمینه نمایشگر انعطاف‌پذیر به رقیب سامسونگ بدل می‌شود

ال‌جی در زمینه نمایشگر انعطاف‌پذیر به رقیب سامسونگ بدل می‌شود

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با توجه به اینکه روز به روز شرکت‌های بیشتری وارد عرصه ساخت گوشی‌های تاشو می‌شوند، تقاضا برای نمایشگر انعطاف‌پذیر رو به افزایش است. در این زمینه، سامسونگ حرف اول را می‌زند اما حالا طبق جدیدترین گزارش‌ها، ال‌جی آماده تولید انبوه پنل‌های نمایشگر انعطاف‌پذیر برای تعبیه در گوشی‌های تاشو است.

بر اساس جدیدترین شایعات، به نظر می‌رسد گوشی تاشو هواوی زودتر از گوشی تاشو سامسونگ روانه‌ی بازار می‌شود و البته گفته می‌شود هواوی برای تامین نمایشگر انعطاف‌پذیر این گجت، با گروه چینی BOE توافق همکاری امضا کرده است. اگرچه ظرفیت تولید ال‌جی به پای سامسونگ نمی‌رسد، اما دیگر سازندگانی که می‌خواهند شانس خود را در زمینه‌ی ساخت گوشی‌های تاشو امتحان کنند، می‌توانند از نمایشگرهای ال‌جی بهره ببرند و با این کار ال‌جی به رقیب قدر سامسونگ بدل می‌شود.

    "ال‌جی با تامین نمایشگر‌های انعطاف‌پذیر برای شرکت‌های چینی، می‌تواند درآمد هنگفتی را برای خود به ارمغان بیاورد."

با توجه به تلاش شرکت‌های بزرگی مانند اوپو و شیائومی برای تولید گوشی‌های تاشو، ال‌جی می‌تواند با بهره‌گیری از این تقاضا، درآمد هنگفتی را برای خود به ارمغان بیاورد. هرچند در حال حاضر تکنولوژی‌های نمایشگر انعطاف‌پذیر ال‌جی به خوبی تکنولوژی سامسونگ نیست، اما گفته می‌شود تا سال آینده کیفیت نمایشگرهای انعطاف‌پذیر این شرکت به پای کیفیت سامسونگ می‌رسند.

در نهایت باید بگوییم که در سال ۲۰۱۹ باید انتظار معرفی گوشی‌های تاشو زیادی را داشته باشیم. گوشی‌هایی که امیدواریم نوآورانه باشند و قابلیت‌های هیجان‌انگیز زیادی را ارائه کنند. با توجه به اینکه کمپانی‌های چینی از نظر عملی کردن ایده‌های نوآورانه سابقه‌ی خوبی دارند، احتمالا در زمینه‌ی گوشی‌های تاشو هم می‌توانند سامسونگ را غافلگیر کنند.

منبع: Phone Arena