لیست اخبار و رویدادها

۸۵ درصد کاربران آیفون و آیپد، از iOS 11 استفاده می‌کنند

۸۵ درصد کاربران آیفون و آیپد، از iOS 11 استفاده می‌کنند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

حال که به مراسم اپل و عرضه نسخه نهایی iOS 12 نزدیک شده‌ایم، اپل آمار کاربران استفاده کننده از iOS 11 را منتشر کرده که طبق آن، ۸۵ درصد دستگا‌ه‌های اپلی از آخرین نسخه از iOS استفاده می‌کنند. نسخه قبلی آن یعنی iOS 10 نیز هنوز روی ده درصد iDevice‌های فعال استفاده می‌شود و نسخه‌های قبل از iOS 10 هم ۵ درصد را شامل می‌شود.

 

۸۵ درصد کاربران آیفون و آیپد، از iOS 11 استفاده می‌کنند

 

نسخه دوازدهم از آی‌او‌اس اما بیشتر روی عملکرد و سرعت دستگاه مخصوصا برای گوشی‌ها و تبلت‌های قدیمی اپل تمرکز کرده است. البته تعدادی ویژگی جدید هم به این سیستم عامل اضافه شده و بهبود‌های کوچکی در رابط کاربری سیستم عامل را هم شاهد خواهید بود اما به خصوص افزایش سرعت برای کاربران دستگاه‌های قدیمی مشهود و قابل لمس خواهد بود.

 

از ویژگی‌های جدید در iOS 12 نیز می‌توانیم به اپلیکیشن‌های جدید ضبط صدا، اپلیکیشن جدید خبر خوان Apple News و همینطور بهتر شدن پشتیبانی از AR اشاره کنیم. همچنین ژست‌های حرکتی iPhone X نیز به آیپدها با این بروزرسانی اضافه خواهد شد. در این مطلب می‌توانید به صورت کامل با ویژگی‌های جدید آی‌اواس ۱۲ آشنا شوید.

 

اپل هفته دیگر و در تاریخ ۲۱ شهریور ماه مراسمی را برای معرفی آیفون و اپل واچ جدید تدراک دیده و انتظار می‌رود یک هفته پس از این مراسم، نسخه نهایی iOS 12 برای کاربران محصولات اپل عرضه شود. این بروزرسانی برای تمام دستگاه‌هایی که بروزرسانی آی‌او‌اس ۱۱ را دریافت کرده‌اند قابل دسترس خواهد بود. این یعنی از آیفون ۵S تا جدیدترین آیفون‌هایی که هفته بعد عرضه می‌شوند، این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد که خبر فوق العاده‌ای برای کاربران دستگا‌ه‌های قدیمی اپل است. همچنین اگر مایل باشید از هم اکنون می‌توانید نسخه بتا عمومی این سیستم عامل را از طریق این لینک (این لینک را با آیفون یا آیپد خود باز کنید) نصب کنید.

منبع:

برچسب‌ها: , , ,