طراحی سایت

طراحی وب سایت هتل

طراحی وب سایت هتل و گردشگری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سفر و آماده نمودن نمودن وسایل سفر و هموار کردن کارها تنها  به ایام تعطیلات و مناسبتها معطوف نمیشود. افراد بیشماری هستند که حتی قبل از سفر به دنبال مکانی برای اقامت میباشند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری به انجام رسانند.لذا  شما نیز میتوانید اولین نفری باشید که با یک وب سایت خوب و دوست داشتی  به آنها در این زمینه یاری رسانید .اجازه دهید وب سایت شما اولین انتخاب افرادی باشد که به دنبال مکانی برای اقامت هستند . امکاناتی را فرآهم آورید که حتی وب سایت شما را به دیگران توصیه کنند .

 طیف خدمات خود را کامل کنید بارها دیده شده است که بازدید کنندگان برای انتخاب محل اقامت خود به وب سایتی مراجعه میکنند اما در نهایت بلیط و حتی چمدان سفر خود را از آن وب سایت خریده اند لذا در نهایت حتی وب سایتی که تنها برای دادن اطلاعات سفر  طراحی شده باشد نیز میتواند کالا و خدمات  هم به بازدید کنندگان خود ارائه نمایند.

 

امکان رزرو آنلاین و هماهنگی تمامی کارهای مربوط به این پروسه میتواند یکی از جذابترین و البته حساس ترین قسمتها در این زمینه باشد. مجموعه  ما  به شما این اطمینان را میدهد که با کارشناسی هایی که در این زمینه انجام میدهد با وسواس بسیار زیاد بخش رزرو آنلاین را برای شما طراحی و پیاده سازی نماید. با وجود این سرویس کاربرانتان میتوانند بدون اینکه یک سفر درون شهری را انجام دهند اقدام به رزرو آنلاین بلیط و هتل خود نمایند و مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین به حساب شما واریز نمایند.
همچنین رستوران دارها میتوانند در داخل وب سایت هتل و گردشگری شما اقدام به تبلیغات نمایند. آنها به دنبال این هستند که از تعداد بازدید کنندگان بالای سایت شما استفاده نمایند و کسب و کار خود را رونق دهند.

 

یکی از بخشهای جذاب که میتوان در چنین وب سایت هایی راه اندازی نمود نمایش دقیق مکان های تفریحی و سیاحتی و زیارتی همراه با اطلاعات جامع و کافی آنها میباشد. بطوریکه بر روی نقشه میتوان آن را دقیق برای کاربران و مسافران مشخص نمود. هر یکی از مکان های که میخواهید آن را معرفی نمایید به همراه گالری تصویر بسیار جالب و جذاب میتواند کاربر را برای ساعت های بسیار زیاد در سایت شما نگه دارد.
مطمئن باشید کاربران تنها به دنبال وب سایت هایی هستند که اطلاعات مورد نظرشان را به آنها بدهند و در غیر اینصورت وب سایت شما را ترک نموده و وب سایت دیگری را برای این کار انتخاب مینمایند.

 

معمولا در یک وب سایت مربوط به هتل ها و معرفی اماکن میتوانیم این سرویس ها و خدمات را ارائه نماییم که عبارتند از:

 

طراحی صفحه وب  جهت رزرو آنلاین
طراحی صفحه وب  پرداخت از طریق درگاه بانکی برای رزرو آنلاین
طراحی صفحه وب  مشخص نمودن اتاق های پر و خالی در بازه زمانی
طراحی صفحه وب  دسته بندی اتاق ها بر اساس نوع و ظرفیت
طراحی صفحه وب جهت نمایش امکانات و مشخصات هر اتاق
طراحی صفحه وب  چهت ارائه پیشنهادات ویژه و آفر ها
طراحی صفحه وب  جهت معرفی رستوران ها و خدمات قابل ارائه
طراحی صفحه وب  معرفی مکان های دیدنی شهر

 

بنابراین  حتما شما هم تمایل دارید که بخش پیش فاکتور آنلاین وب سایت ما را امتحان نمایید. ما در این بخش به شما کمک خواهیم نمود که قیمت دقیق و سرویس هایی که میخواهید در وب سایت داشته باشید را انتخاب نمایید. لذا هم اکنون میتوانید با کلیلک بر روی همین لینک مراحل مقدماتی را آغاز نمایید.

 

طراحی وب سایت هتل